Jdi na obsah Jdi na menu
 


Půl roku za sebou

31. 1. 2007

Obrazek

Konečně klid...:D víte, není lehký chodit do školy a při tom mít jako koníček právě anime. Sice je pravda, pozvedne to náldau a i když člověka čekají trošku chátrající obdélníky, který ze sebe vydávají zvuk podobný nějakému slonovy, který má menší zažívací potíže a při tom na vás osm hodin deně koukají a prohlíží si vás, jestli se odhodláte jim na to "vzdychání" nějak odpovědět, cítí se ničím nedotkunetlný. Prostě ho takoví lidi nemůžou vyvest z míry. Ale, a to si myslím většina souhlasí (asi ne všichni, já bych třeba na konci velkých prázdnin nesouhlasila, páč sem se doma už tááák nudila...ne že bych si válela špeky....:D že sem to do tý školičky nemohla vydržet) máme na další CELÝ 3 days volno (ano, u mě je to mnoho...naše ředitelka nám přes rok nedopřeje všechny ředitelský volna co nám patří...ostatní sou doma a my se vláčíme do školy). Asi to nejsou přímo ty jarní, ale ty přece ještě budou...a na ty se moc moc těším. Hmm...kdo ví...třeba o těch třech dnech potkám pár zajímavých lidí :DDD a co bylo na konci půl roku? no přece papír ve formátu A4...my jim nestojíme ani za to, aby daly pár korunek navíc a pořídili nám pravý nefalšovaný a důstojný vysvědšení...s tím krásným vodotiskem...místo toho nám oznámili  že podle paragrafu 51. zákon číslo 561/2004 sb. bude Gymnázium *. *. ****** vydávat výpis vysvědčení...(ten můj gympl nebudu jmenovat, mám ho reprezentovat a ne zahanbovat :) alespoň je to čtvrtka, a ne obyčejný tenký list papíru...mě to takhle víc zahřeje, jelikož bude déle hořet...a co sem měla??? to si zkuste podle všech těch věcí na mých stránkách domyslet...Š-E-S-T DVOJEK...:(((( asi bych se neměla zas tak tragicky ztěžovat jelikož to pár lidí zasáhlo i huř, ale přesto....já jsem původem velice bystrý a inteligentní člověk....:D a i přesto jsem prošla jen tak tak s vyznamenáním....:-/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Asi máš pravdu...

(Daria, 31. 5. 2008 10:12)

máš pravdu že se na anime nemužeš koukat věčnost(: Ale musím říct že ty tvoje fotečky jsou fakt povzbuzující(:!

Podezřelé děvče

(Lichck, 6. 2. 2008 8:17)

Zdravím!
Předně se omlouvám za nadpis, který není zcela namístě a ze všech stran pečlivě zvážen.
Mám však nějakou práci která mě jen náhodou přivedla k tvým stránkám, blogu, či jak toto nazýváš, ačkoli jsem původně neměl, ani v nejmenším, v plánu pročítat podobná písmenka.
V Anime jako takovém se narozdíl od lidí, kteří tě zde častují svými komentáři nevyznám, a podle všeho mezi vás nezapadám ani věkem, neb gymnasium už mám nějakou tu chvilku za sebou a jako student filosofie na mlhou zastřený Anime svět taktéž nemám čas. Občas vlastní rukou něco nakreslím a to je tak asi vše.
Přece, že nemohu posuzovat uměleckou stránku tvého vkusu, nemaje dost prostředků k objektivnímu úsudku, rozhodl jsem se ti sem přec za každou cenu vzkaz napsat.
A nebylo to snadné, neb jsem v rámci své neznalosti tušil pouze o existenci Hentai a jako takové jsem je tu jediné prohlédl. Tam vlastně moje cessta začala, protože moje inklinace k něčemu takovému je jen minimální - jsem co do umění spíše realista, než co jiného; kreslím-li, jsou to povětšinou portréty a anime podobného typu z přesvědčení neuznávám dál, než jako zprostředkování fantasie - a to doslova a do písmene, neb jak jsem řekl, jediné anime, co jsem necelé viděl bylo právě hentai a jako takové nejspíše zavádějící.
Když jsem tam přečetl tvůj vlastní komentář a před tím článek, ustrnul jsem v údivu, že jsi děvče. Na základě toho na tvou hlavu snáším jedině a pouze chválu. Trochu inklinuji k psychologii, takže co tu čtu, čtu jinak, než ostatní lidé a ty jsi, jakkoli k tomu podle mě dívky nejsou od přírody vybaveny, překonala hranici jakéhosi chlapce, muže, který odesílal komentář tuším asi k druhému odkazu na obrázky. Tvá slova "já jsem původem velice bystrý a inteligentní člověk" mi přijdou sice trochu úsměvná, leč tak jsi je nejspíše i myslela a řekněme, že jim věřím. Díky tomuto tvému překročení hranice však doufám, že jsou pravdivá a od srdce doufám, že z gymnasia podnikneš smysluplnější cestu, než nějakou ekonomickou, či podobně byrokratickou školu, neb na úředě, nebo v kanceláři by tě byla škoda...
Můžeš být ráda, že jsem tu žádný kontakt, jak se dožadovala chatka, či nex (nevím, co je jméno), skutečně nemáš. Jistě bych si neodpustil tě kontaktovat, třebas na ICQ, v rámci toho, jak bytostně zajímavý se mi tvůj názor jeví. Leč, budeš-li o konverzaci stát ty, vodítek máš dost, najít si mě můžeš sama.
Drž si svou fantasii.
Dobrý lov!

chatka č. 18

(nex, 17. 8. 2007 18:34)

Ahoj. Hezký. Možná sem hoď něco jako kontakt.
P.S. Kde bereš tak pěkný obrázky? ;-D

Anime rules

(svPia, 13. 8. 2007 12:24)

Hoja, narazil jsem na tvůj blog zcela náhodou, když sem si zjišťoval něco více o Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora a z toho jak si to popisovala, se ti to dost líbilo ;o) Měl bych pro tebe tip na jedno anime. Jmenuje se Fate/Stay Night a je opravdu nádherné, ať už zpracováním postav, vykreslením prostředí nebo úžasnými charaktery. Kdo shlídne pár dílů neodolá a musí vidět zbytek... opravdu doporučuju ;o) Měj se